1902–1976
110
133 %
115 000 CZK
270 000 CZK
olej, plátno
100 x 70 cm
Signature: sign. LD B. Dvorský
Starting price: | CZK 68 000 |
olej, sololit
34,5 x 90 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, lepenka
21 x 29 cm
Signature: sign. PD B. Dvorský
Starting price: | CZK 7 000 |