1902–1976
110
133 %
115 000 CZK
270 000 CZK
olej, plátno
54 x 65 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, plátno
46 x 95 cm
Starting price: | CZK 39 000 |
1945 - 48
olej, plátno
15 x 49,5 cm
Starting price: | CZK 16 500 |