1913–1988
52
113 %
346 Kč
1 350 Kč
tempera, tuš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 82
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie
v 18 ✕ š 13 cm
v 18,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram ZMZ
originální fotografie
v 23,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
tempera, pastel, tuš
v 26 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD mongram ZMZ 60