1913–1988
52
113 %
346 Kč
1 350 Kč
kolorovaný autorský tisk
5 ks 29,5 x 21 cm (listy)
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ
tempera
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 77
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 77
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 74
tempera, tuš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 82
originální fotografie
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: na rubu autorské razítko foto Zdeněk Zenger Praha
originální fotografie
v 18 ✕ š 13 cm
originální fotografie
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 82
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno