1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
38,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 47
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
18,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. LD Vojt. S.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kvaš
37 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 42
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kvaš
38 x 56 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Sedláček 32
kvaš, lepenka
55 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
38,8 x 57,3 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 46
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
37 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vojt Sedláček 41
38 x 54,5 cm
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
kvaš, lepenka
83 x 138 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
71 x 103 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba, karton
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Sedláček