1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
kvaš, lepenka
83 x 138 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
71 x 103 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 42
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba, karton
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Sedláček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |