1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vojt S 37 v tisku
46 x 62 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 34