1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
v 130 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Vašíček 81
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 115 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Vašíček 96
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
60 x 33,5 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 63
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
42 x 59,5 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 67
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |