19
108 %
250 000 Kč
3 700 Kč
250 000 Kč
olej, email, sololit
118 x 119 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 93
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 64
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |