19
108 %
250 000 Kč
3 700 Kč
250 000 Kč
barevná serigrafie 7/50
v 31 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Kopecký 2017
barevná serigrafie 59/100
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Kopecký 010
barevná serigrafie 60/100
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Kopecký 010
2010
barevná serigrafie 16/100
30 x 30 cm
Signatura: PD Kopecký 010
25 x 35,5 (75,5 x 62,5 list) cm
Signatura: PD Kopecký 1973, na rubu Kopecký
70 x 62,5 cm
Signatura: na rubu Kopecký Vl.
2010
barevná serigrafie 15/100
30 x 30 cm
Signatura: PD Kopecký 010
olej, email, sololit
118 x 119 cm
Signatura: LD Kopecký 93
olej, plátno
54,5 x 73,5 cm
Signatura: LD Kopecký 64
43,5 x 56 cm
Signatura: PD Kopecký, Prof. Vladimír Kopecký na rubu