1883–1979
barevná litografie
33 x 45 cm
Signatura: V. Beneš
barevná litografie
31 x 40 cm
Signatura: V. Beneš
komb. technika, pastel, lepenka
57 x 36 cm
Signatura: V. Beneš
1913
20 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie 394/500
35 x 45 cm
Signatura: PD V. Beneš