1883–1979
kolem 1912 - 1913
15 x 9 cm
litografie 40/60
33 x 51 cm
Signatura: V. Beneš, monogram v tisku
1925 - 1927
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PD V. Beneš
1925 - 1927
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PD V. Beneš
kolem 1912 - 1913
15 x 9 cm
kolem 1925-1927
olej, plátno
66 x 71 cm
Signatura: PD V. Beneš
cca 1912 - 1913
15 x 9 cm
litografie
33 x 51 cm
Signatura: V. Beneš
kolorovaná litografie
50 x 34 cm
Signatura: V. Beneš
litografie
34 x 45 cm
Signatura: V. Beneš
13 x 13,5 cm
kol. 1912
perokresba tuší
13,7 x 9,8 cm
Signatura: nesignováno