kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 35,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD V. Pivovarov, LD 1989
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, papír
10 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 1985
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
komb. technika, papír
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 1987
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |