7
195 %
260 000 Kč
2017
koláž
14,5 x 14 cm
Signatura: sign. UD V. Pivovarov, LN 2017.
akvarel, tuš, ruční papír
24 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 2017