2017
koláž
14,5 x 14 cm
Signatura: sign. UD V. Pivovarov, LN 2017.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2017
akvarel, tuš, ruční papír
24 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 2017
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno, sololit
55 x 77 cm
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, na rubu B. Pivovarov
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |