1913–1994
69
153 %
4 050 Kč
19 965 Kč
35 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Rožánek
tempera, carton
48 x 32,5 cm
Signatura: PD Rožánek
tempera
30,5 x 22,5 cmm (výřez)
Signatura: LD V Rožánek
tempera
43 x 31 cm (výřez)
Signatura: UD V Rožánek
barevný pastel, karton
19 x 28 cm (výřez)
olejová tempera, karton
45 x 32,5 cm
Signatura: PD V Rožánek
30 x 21 cm
Signatura: LD V Rožánek
akvarel
30 x 21 cm
Signatura: UD V. Rožánek
emailový lak, sololit
83 x 60 cm
Signatura: LN Rožánek
emailový lak, lepenka
55 x 70,5 cm
Signatura: PD V Rožánek
28 x 40 cm
Signatura: PD V. Rožánek
email, plátno
74 x 65,5 cm
Signatura: V. Rožánek na blindrámu