1913–1994
69
153 %
4 050 Kč
19 965 Kč
28 x 40 cm
Signatura: PD V. Rožánek
email, plátno
74 x 65,5 cm
Signatura: V. Rožánek na rubu na blindrámu
28 x 40 cm
Signatura: PD V. Rožánek
olej, laky, karton
66 x 48 cm
Signatura: PD V. Rožánek
kresba pastelkou
29 x 20 cm
Signatura: V. Rožánek
29 x 14 cm
Signatura: V. Rožánek
29 x 16 cm
Signatura: V. Rožánek
akvarel
30 x 21 cm
Signatura: V. Rožánek
olej, papír
30 x 37,5 cm
Signatura: PD V. Rožánek
akvarel
30 x 20,6 cm
Signatura: sign. PD V. Rožánek
30 x 21 cm
kresba pastelem
30 x 23 cm