1913–1994
69
153 %
4 050 Kč
19 965 Kč
kresba pastelkou
29 x 20 cm
Signatura: V. Rožánek
29 x 14 cm
Signatura: V. Rožánek
29 x 16 cm
Signatura: V. Rožánek
akvarel
30 x 21 cm
Signatura: V. Rožánek
olej, papír
30 x 37,5 cm
Signatura: PD V. Rožánek
akvarel
30 x 20,6 cm
Signatura: sign. PD V. Rožánek
30 x 21 cm
kresba pastelem
30 x 23 cm
30 x 21 cm
17,5 x 14 cm
tempera
30 x 20 cm
Signatura: V. Rožánek
kresba tuší, tempera
24 x 16,5 cm
Signatura: V. Rožánek