1885–1954
105
124 %
400 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
45,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
44,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 46
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
53 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas (pod rámem)
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
92 x 117 cm
Signatura: sign. PD Rabas 33
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
46 x 86 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
45 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 48
olej, plátno
62 x 94 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
olej, plátno
52 x 94 cm
Signatura: sign. PD Rabas 37
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
61 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD Rabas 34
olej, plátno
61 x 46 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
olej, plátno
33 x 55 cm
Signatura: sign. PD Rabas 35