1885–1954
105
124 %
400 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
45 x 62 cm
Signatura: sign. LD Rabas
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1942 - 44
olej, plátno
38 x 60 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, dřevěná deska (parketáž)
29 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 30
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
27 x 30 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 58 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |