1885–1954
105
124 %
400 Kč
160 000 Kč
olej, překližka
v 17,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Rabas 31
v 9,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 31 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Rabas 44
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba
v 21 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 31 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Rabas 42
litografie
v 31 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Rabas 42
kresba tuší, akvarel
v 32,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN V. Rabas 26
litografie
v 31 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Rabas 44
v 9,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD V. Rabas
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba
18 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno