1885–1954
105
124 %
400 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
62 x 94 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
46 x 86 cm
Signatura: sign. PD Rabas
olej, plátno
45 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 48
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
61 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
52 x 94 cm
Signatura: sign. PD Rabas 37
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD Rabas 34
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
61 x 46 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
olej, plátno
33 x 55 cm
Signatura: sign. PD Rabas 35
1942 - 1944
olej, plátno
38 x 60 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
28 x 43 cm
Signatura: sign. PD Rabas 30
olej, plátno
71 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 30
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
22 x 40 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |