1885–1954
105
124 %
400 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
45,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
44,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 46
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
53 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas (pod rámem)
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
92 x 117 cm
Signatura: sign. PD Rabas 33
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |