33
107 %
1 150 Kč
170 000 Kč
2003
barevná litografie 71/100
46 x 30,5 cm
Signatura: T. Císařovský 2003
barevná litografie 56/100
35 x 28 cm
Signatura: T. Císařovský 99
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: na rubu T. Císařovský 97