33
107 %
1 150 Kč
170 000 Kč
2003
barevná litografie 71/100
46 x 30,5 cm
Signatura: T. Císařovský 2003
2007
olej, plátno
85 x 60 cm
Signatura: T. Císařovský 07 na rubu
2003
barevná litografie 71/100
46 x 30,5 cm
Signatura: T. Císařovský 2003
barevná litografie 56/100
35 x 28 cm
Signatura: T. Císařovský 99