33
107 %
1 150 Kč
170 000 Kč
akvarel, pastel, karton
v 40,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. Císařovský 95
litografie, autorský tisk
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Tomáš Císařovský 2019
litografie 16/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 16/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 18/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 14/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie, autorský tisk
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 14/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 18/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 16/30
v 30 ✕ š 42 cm
litografie 16/30
v 30 ✕ š 42 cm
barevná litografie 55/100
64,5 x 50 cm (list)
Signatura: PD Tomáš Císařovský 10