33
107 %
1 150 Kč
170 000 Kč
litografie 12/30
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Tomáš Císařovský 2019
litografie 12/30
v 29,5 ✕ š 42 cm
litografie 22/30
v 29,5 ✕ š 42 cm
tempera, pastel, karton
v 45 ✕ š 34 cm
Signatura: PD T. Císařovský 91
barevná litografie 53/100
46 x 25 cm / 64,5 x 49,5 cm (list)
Signatura: PD Tomáš Císařovský 10
grafický list
29,5 x 21 cm
Signatura: PD T. Císařovský 98
2010
barevná litografie 54/100
64,5 x 50 cm (list)
litografie
19,5 x 13,5 cm
2010
barevná litografie 35/100
61,5 x 47,5 cm (výřez)
2009
litografie, autorský tisk
28 x 20 cm
Signatura: T. Císařovský 09
2003
barevná litografie 71/100
46 x 30,5 cm
Signatura: T. Císařovský 2003
2007
olej, plátno
85 x 60 cm
Signatura: T. Císařovský 07 na rubu