1937–2015
29
127 %
90 000 Kč
10 600 Kč
350 000 Kč
kombinovaná technika, koláž, malba, karton, oboutranné
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Filko 1977/1978, Filko 1956, na rubu 1978-79 Filko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, karton, oboustranné
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: LD 1977 Bratislava Filko
plechová plastika, barva
v 200 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl, ruční papír
98 x 51,5 cm
Signatura: sign. LD 2 x Filko, na rubu Filko
1969-1970
provrtaný hliníkový plech
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD S. Filko
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1969-1970
provrtaný hliníkový plech
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD S. Filko
1969-1970
provrtaný hliníkový plech
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD S. Filko
lepenková trubka, textil, barva, plexi box
v. 92 cm
Signatura: sign. D 1974 S. Filko, M. Laky, J. Zavarský
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba, potištěné plátno
160 x 78 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Filko 1963
olej, plátno
65 x 89 cm
Signatura: sign. LD 1978 - S. Filko
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, laky, syntetické barvy, plátno, dřevěná deska
205 x 94 cm
Signatura: sign. na rubu Stano Filko 1973
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |