1937–2015
29
127 %
90 000 Kč
10 600 Kč
350 000 Kč
akryl, plátno
v 152 ✕ š 91,5 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Filko NYC / 1984
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
197 x 90 cm
Signatura: sign. LD na plátně ohnutém na blindrámu 1978 - Filko
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, akryl, plátno
198 x 90,5 cm
Signatura: sign. LD pod rámem 1978 - Filko