1937–2015
29
127 %
90 000 Kč
10 600 Kč
350 000 Kč
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Filko 1963
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
65 x 89 cm
Signatura: sign. LD 1978 - S. Filko
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |