1873–1936
olej, lepenka
23 x 32 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
80 x 96 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 29
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.