1873–1936
akvarel
v 16 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD St. Lolek 1895, na rubu autorské razítko
akvarel
v 16 ✕ š 24,5 cm
barevná litografie
v 87 ✕ š 68 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, kresba perem, tužka
v 9 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram LS
v 22 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD StLolek, LD Lolek v tisku
olej, lepenka
35 x 26,5 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
15 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD monogram LS.
olej, lepenka
35 x 26,5 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
35 x 26 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
15 x 24 cm
Signatura: PD Lolek
lept, č. 116
21,5 x 22 cm
Signatura: PD StLolek, PN Lolek v tisku