1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
olej, plátno
40,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD R Kremlička 1929
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
1912
olej, plátno
45 x 30 cm
Signatura: sign. PD RKremlička 12
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932, na rubu na blindrámu Rudolf Kremlička
kresba tuší, lavírovaná tuš, karton
27 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD Rkremlička 1926
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |