1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
litografie, mírně poškozeno
17 x 13 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
16 x 12,8 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
23 x 16 cm
Signatura: R. Kremlička
litografie
16,5 x 11,3 cm
Signatura: R. K.
litografie
16,5 x 11,5 cm
Signatura: R. K.
litografie
18 x 11 cm
Signatura: RKremlička 1919