1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: LN R. Kremlička 1932, na rubu na blindrámu Rudolf Kremlička
litografie
17,5 x 13,5 cm
Signatura: PD RKremlička
kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cm
Signatura: LD R. Kremlička