1908–1979
olej, sololit
17,5 x 37,5 cm
Signatura: LD R. Hliněnský 64, na rubu R. Hliněnský
akvarel
17 x 32 cm (výřez)
Signatura: LD Hliněnský R. 56.
kvaš, tempera, lepenka
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Hliněnský
kvaš, tempera, lapenka
20,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Hliněnský