1908–1979
olej, překližka
28 x 36 cm
Signatura: Hliněnský 44
akvarel, papír
20 x 27 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1971.
komb. technika, pastel, křídy, akvarel
30 x 20 cm
Signatura: LD R. Hliněnský 77.
pastel, papír
23 x 34 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1970
pastel, akvarel, papír
37 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
pastel, papír
19 x 13 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 77