serigrafie 12/50
v 28 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 87-8
serigrafie 12/50
v 35 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1982-88
barevný ofset 12/40
v 41,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD V. Hulík 88
suchá jehla 26/31
v 40,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD L. Guderna 1999
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 86
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: UD Kábrt 86
akvarel, lept
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Istler 94
barevný lept, akvatinta 125/200
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Eva Hašková
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Klápště 94
suchá jehla 6/20
v 29,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Klápště 80
suchá jehla 19/30
v 46 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Klápště 89
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Klápště 93
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Klápště 98
suchá jehla 20/20
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Klápště 97
suchá jehla 12/20
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Klápště 82
6 x suchá jehla
7,5 x 6 / 19,5 x 13,5 cm
Signatura: 6 x UD Klápště 99
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Klápště 98
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Klápště 98
suchá jehla 4/10
v 19,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Klápště 98
suchá jehla 39/150
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Karel Chaba
barevná serigrafie
v 30,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Hořánek 90
litografie 131/150
v 37,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Fr. Ronovský
lept 64/70
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Hadlač 83
barevný lept 25/80
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Doležal 86