2 x barevná litografie (45/200, 77/100)
14 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x UD Roučka, 1 x PD Roučka 83
suchá jehla 9/30
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Albich 88
papírový reliéf, autorský tisk
v 44,7 ✕ š 24,7 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
dřevoryt 70/200
v 17,5 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Orest Dubay 1989
lept 6/100
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD B. Waageová 86
2 x barevná litografie 45/100
21 x 29,5 / 21 x 29,5 cm
Signatura: 2 x PD M. Rittstein 85
suchá jehla 66/80
v 14, ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Valter 86
barevný linoryt, autorský tisk
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Miroslav Houra 97, LD monogram MH v tisku
suchá jehla 32/32
v 27 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD K Chaba 81
barevná litografie 119/130
v 14,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PU Bím 95, na rubu Tomáš
barevná litografie
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PN A. Lamr 83
barevná litografie 45/100
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
lept 31/60
v 20,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Karpaš 94
barevný linoryt 31/85
v 22,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD M Houra 91, LD monogram MH v tisku
barevný linoryt 31/60
v 14 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD Orest Dubay 1990
litografie
v 16,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Škarohlídová 85
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Miloš Kačírek 85
lept 5/60
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Fišák Miroslav 84
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Saudek
zinkografie, oboustranná
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LU Saudek na rubu
lept 12/50
v 16,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 81
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 34,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie
v 55,5 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Jan Knap