1919–2001
12
109 %
75 000 Kč
110 000 Kč
kombinovaná technika, plátno
v 50,5 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu 1961 (II.)
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
3 x olej, deska, kovový rám s panty
v 37 ✕ š 50 cm