1919–2001
12
109 %
75 000 Kč
110 000 Kč
olej, plátno
70 x 54 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
komb. technika, karton, laťovka
24,5 x 28,3 cm
Signatura: sign. na rubu Paula Mautner 1978
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
55 x 59,5 cm
Signatura: sign. na rubu Paula Mautner 1975
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |