125
105 %
2 400 Kč
90 000 Kč
suchá jehla 2/20
15,5 x 11 cm
Signatura: PD Roučka
10 x barevná litografie 21/47
29 x 21 cm (10 ks)
Signatura: PD 8 x Roučka, 2 x Roučka 76
barevná litografie 17/18
55 x 38 cm
Signatura: UD Roučka
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka
barevná litografie 4/80
54 x 37,5 cm
Signatura: Roučka
barevná litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka
barevná litografie 25/25
48,5 x 38 cm
Signatura: Roučka
barevná litografie
4,5 x 4,5 cm
Signatura: Roučka
suchá jehla 7/30
17 x 21,5 cm
Signatura: Roučka
akvarel
26 x 18,5 cm
Signatura: Pavel Roučka
barevná litografie, autorský tisk 38/50
54,5 x 38 cm
Signatura: UD Roučka
barevná litografie, autorský tisk
53,5 x 37,5 cm
Signatura: PD Roučka 95