125
105 %
2 400 Kč
90 000 Kč
2 x barevná litografie (45/200, 77/100)
14 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x UD Roučka, 1 x PD Roučka 83
barevná litografie 84/125
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PN Roučka
barevná litografie 11/47
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Roučka
barevná litografie 10/65
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Roučka 86
6 x barevná litografie
6 ks 4,5 x 4,5 cm
Signatura: 6 x UD Roučka
barevná litografie
v 53,5 ✕ š 70 cm
Signatura: LN všemi autory
barevná litografie, reprodukce
v 29 ✕ š 38 cm
Signatura: neznačeno
2 x litografie
12 x 9 / 11,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Roučka 78, UD Vlad Suchánek
barevná litografie 38/60
v 24,5 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Roučka
barevná litografie 12/47
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Roučka 76
barevná litografie 37/60
v 24 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Roučka
barevná litografie
10,5 x 7 cm
Signatura: UD Roučka