1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: UD Otto Stritzko 64
barevná litografie
29 x 20,5 cm
Signatura: Otto Stritzko
kolorovaný dřevoryt
11 x 7,5 cm
Signatura: O. S. v tisku
kolorovaný grafický list 33/100
28 x 17 cm
Signatura: O Stritzko
litografie
29 x 20,5 cm
Signatura: Otto Stritzko
kolorovaný linořez
11,1 x 7,3 cm
Signatura: v desce O. S.
kolorovaný linoryt
11,2 x 8 cm
Signatura: nesignováno
60. léta
15,5 x 18,5 cm
Signatura: O. Stritzko
barevná litografie 100/150
30 x 57,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko
barevná litografie
30 x 58 cm
Signatura: PD Otto Stritzko