1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
11 x 10 cm
Signatura: D Otto Stritzko 73
dřevoryt, akvarel
9,5 x 13,5 cm
Signatura: UN OS v tisku
dřevoryt, kolorováno akvarelem
27 x 41,5 cm
Signatura: LD Otto Stritzko 1968 v tisku
dřevoryt, autorský tisk, kolorováno akvarelem
39 x 27,5 cm
Signatura: LD O. Stritzko, UD Otto Stritzko 1962 v tisku
dřevoryt, kolorovaný akvarelem
34,5 x 28,5 cm
Signatura: PD O Stritzko, OS v desce
34,5 x 28,5 cm
Signatura: O Stritzko, OS v tisku
barevná litografie, autorský tisk
29 x 20,5 cm
Signatura: Otto Stritzko
26 x 34,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko
barevná litografie
18,5 x 26 cm
Signatura: Otto Stritzko v tisku
olej, plátno
78 x 91 cm
Signatura: LD O. Stritzko
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: UD Otto Stritzko 64
60. léta
olej, plátno
78 x 91 cm
Signatura: LD O. Stritzko