1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
olej, plátno
v 73 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Otto Stritzko 1952
barevná litografie
v 17 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD O Stritzko
linoryt, akvarel / kresba tuší / kresba tužkou
10,5 x 6,5 / 13 x 9 cm
Signatura: 1 x monogram SOT v tisku
kvaš
v 30 ✕ š 43 cm
Signatura: LD O. Stritzko
barevná litografie 168/200
v 26,5 ✕ š 56,5 cm
Signatura: LD Otto Stritzko, Otto Stritzko v tisku
dřevoryt, akvarel, autorský tisk
26 x 38,5 cm
Signatura: PD Ototo Stritzko 1966, LD monogram OS 66 v tisku
barevná litografie, autorský tisk
27 x 56 cm
Signatura: LD Otto Stritzko
27 x 56 cm
Signatura: LD Otto Stritzko
barevná litografie 1/150
32,5 x 53,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko
dřevoryt, akvarel
27 x 41,5 cm
Signatura: LD Otto Stritzko 1968 v tisku
39 x 27,5 cm
Signatura: LD O Stritzko, UD Otto Stritzko v tisku
11 x 10 cm
Signatura: D Otto Stritzko 73