1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
barevná litografie
v 17 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD O Stritzko
linoryt, akvarel / kresba tuší / kresba tužkou
10,5 x 6,5 / 13 x 9 cm
Signatura: 1 x monogram SOT v tisku