1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, plátno
53 x 73 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, plátno, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: PD O Bubeníček