1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
olej, karton
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Balžíček, na rubu Oldřich Blažíček / 1944
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 40,5 ✕ š 48 cm
Signatura: LD O. Blažíček (nečitelná datace)
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, olejová tempera, plátno
v 40 ✕ š 48 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1917
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1925
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, karton
40 x 51 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kolem 1935
olej, lepenka
42 x 53 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
75 x 90 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1936
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, sololit
70,5 x 96 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 46.
olej, tempera, lepenka
38 x 48 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
128 x 200 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1935
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, malířská lepenka
51 x 64 cm
Signatura: sign. PD Blažíček, na rubu pod dedikací O. Blažíček
olejová tempera, lepenka
32 x 34 cm
Signatura: sign. LD O Blažíček, na rubu Oldřich Blažíček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |