1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
olej, lepenka
30,5 x 40,5 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1925
olej, lepenka
30,5 x 40,5 cm
olej, karton
40 x 51 cm
Signatura: LD O. Blažíček
litografie
20 x 23 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1939 v tisku
litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1939 v tisku
litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1939. v tisku
původní litografie
20 x 23 cm
původní litografie
19,5 x 16 cm
kolem 1930
olej, plátno
100 x 110 cm
Signatura: PD O. Blažíček
1913
29,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD O. Blažíček 1913
olej, lepenka
54 x 76 cm
Signatura: PD O. Blažíček 32.
olej, plátno
90 x 80 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1923